Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, object given in /www/e-copywriter.cz/e-copywriter.cz/wp-content/plugins/wordpress-form-manager/db.php on line 35 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, null given in /www/e-copywriter.cz/e-copywriter.cz/wp-content/plugins/wordpress-form-manager/db.php on line 732 Linkbuilding - zpětné odkazy - registrace do katalogů | e-Copywriter.cz

● Linkbuilding

Linkbuilding  je SEO disciplína zabývající se budováním zpětných odkazů. Množství a kvalita zpětných odkazů je zásadní pro pozice ve výsledcích vyhledavačů. Budování zpětných odkazů je jedna z nejdůležitějších součástí dobré SEO optimalizace. Obecně platí že čím více odkazů vedoucích na vaší stránku, tím lépe. Nutno však poznamenat že vyhledavače kladou velký důraz na kvalitu zpětného odkazu. Kvalita odkazu se posuzuje dle relevantnosti textu z kterého odkaz vede VS text kam odkaz vede. Nejkvalitnější je tedy ten odkaz, který vede ze stránky kde se píše o podobném tématu kam odkaz vede. Získat takové odkazy býva částo problémem. Jednou z cest je si takové odkazy umístit na vlastní blog, nebo mikrostránku.

Další cestou je nahradit kvalitu kvantitou. V praxi se k tomu používají registrace do katalogů. Díky velkému počtu odkazů na dané klíčové slovo můžeme dosáhnout velmi dobrých výsledků. Naši pracovníci se registracemi do katalogů zabývají již řadu let a podařilo se nám ve výsledcích vyhledávaní dosáhnout velice dobrých výsledků pro řadu klientů.

Aby byla registrace do katalogů efektivní, musí splňovat určitá kriteria. Jmenujme ty nejdůležitější:

  • ruční registrace (automaty jsou sice levnější, ale ze své podstaty vás nemohou zaregistrovat do relevantních kategorií. Tyto registrace pak nejsou často administrátorem vůbec schváleny)
  • pečlivě zvolená fráze nadpisu – odkazové klíčové slovo
  • ideálně několik verzí popisného textu
  • potvrzení registrace

 

Nabízíme službu linkbuildingu

Vyplněním jednoho malého formuláře nám zašlete všechny potřebné informace. Zaregistrujeme vaše stránky do katalogů dle vašeho výběru – více v ceníku.

Naše práce mají úspěch. Pro příklad uvádíme web http://www.dekorace.cz.  S klientem jsme konzultovali jeho priority a doporučili ideální řešení. aplikovali jsme registraci do 1000 českých katalogů. Na přání klienta jsme vypracovali několik verzí popisného textu k odkazům a registrace jsme zaměřili na klíčové slovo „dekorace“. I když je slovo dekorace, velice konkurenční, podařilo se nám web dostat na první místa ve výsledcích vyhledávaní na seznam.cz i google.cz.

Linkbuilding – budování zpětných odkazů však není bohužel „samospásný“. Aby byl váš web úspěšný je nutné aby byl také dobře optimalizovaný a obsahoval kvalitní texty.

Objednávku, nebo nezávaznou poptávku nám můžete poslat zde.