● Případová studie

Případová studie pro projekt, kde se realizovali všechny nabízené služby vám přiblíží jakým způsobem zakázka probíhá. Veškeré služby: copywriting, mikrostránky, SEO i linkbuilding tvoří jeden celek a pro dosažení opravdu dobrých výsledků ve výsledcích vyhledávání  je doporučujeme vždy kombinovat. Dohromady však tvoří velmi silnou zbraň proti vaší konkurenci. Využijte našich obrovských zkušeností a buďte na internetu úspěšní.

 

dekorace.cz

Pro jednoho z největších prodejců dekorací http://www.dekorace.cz a bytových doplňků jsme spolupracovali hned od začátku vzniku tohoto projektu.  S klientem jsme analyzovali podrobně nabízený sortiment, konkurenci i obchodní strategii. Navrhli jsme ideální řešení a postupně realizovali kroky dle priorit.

1. copywriting

Napsali pro klienta velké množství originálních textů, článků, popisů vybraných produktů a popisů kategorií. texty byly psány s důrazem na užitnou hodnotu pro čtenáře, ale také pro propagaci prodávaného zboží

2. SEO

Veškeré texty byly důkladně SEO optimalizovány se zaměřením na nejdůležitější klíčová slova. Byly pečlivě vypracovány meta značky ve zdrojovém kódu.

3. linkbuilding

Aplikovali jsme registraci do 1000 českých katalogů. Na přání klienta jsme vypracovali několik verzí popisného textu k odkazům a registrace jsme zaměřili na klíčové slovo „dekorace“ a další nejdůležitější klíčová slova jako „dětský pokoj, nebo „vánoční dekorace“. Získali jsme řadu velmi kvalitních zpětných odkazů z relevantních stránek.

4. mikrostránky

Pro nejdůležitější oblasti produktů jsme vytvořili mikrostránky s velmi dobrými výsledky ve vyhledávání.

 

Na velmi konkurenční slova se nám podařilo dosáhnout výborných výsledků ve výsledcích vyhledávání ve vyhledavačích. Klient tak mohl bez problému časem opustit nákladné PPC reklamní kampaně. Pro příklad uvádímě několik výsledků pro nejdůležitější klíčová slova klienta.

 

Výsledek pro slovo „dekorace“:

SEZNAM.CZ: 1. místo

GOOGLE.CZ: 3. místo

Výsledek pro slovo „bytové doplňky“:

SEZNAM.CZ: 3. místo

GOOGLE.CZ: 2. místo

Výsledek pro slovo „dětský pokoj“:

SEZNAM.CZ: 4. místo

Výsledek pro slovo „dětský nábytek“:

SEZNAM.CZ: 3. místo

Výsledek pro slovo „vánoční dekorace“:

SEZNAM.CZ: 1. místo