● SEO

SEO optimalizace vašeho webového obsahu je pro vyhledavače klíčová. Každý SEO specialista vám potvrdí že nejdůležitějším faktorem pro to, aby se vaše stránky dobře umisťovali ve výsledku vyhledávání je obsah. Nutno podotknout, že mluvíme o obsahu textovém. Vyhledavače jsou velmi zjednodušeně řečeno jen stroje, které procházejí web a vyhodnocují který webový obsah je nejrelevantnější výrazu vyhledávání. Žádné obrázky, flashe a animace vyhledavač nevidí. Pro vyhledavač je zásadní text.

Aby vyhledavač určil váš text – webový obsah relevantní k danému výrazu vyhledávání, musí splňovat určitá kriteria. Jmenujme ty nejdůležitější:

  • Musí být originální
  • Musí obsahovat zvolená klíčová slova a fráze ve vhodném množství
  • Musí být SEO optimalizovaný
  • Musí mít META značky (titulek, popis, klíčová slova)

 

Nabízíme službu SEO optimalizace

Vytvoříme analýza vašeho stávající webového obsahu a upravíme jej tak, aby byl optimalizovaný pro vyhledavče – více v ceníku.

Naše práce mají úspěch. Pro příklad uvádíme http://www.e-kvetinace.com kde jsme dle přání klienta vypracovali všechny texty, optimalizovali jej na klíčové slovo „květináče“ a vytvořili kompletní web – mikrostránky. Díky kvalitním textům, SEO optimalizaci a dobrému linkbuildingu jsou stránky E-kvetinace.com na výraz“ květináče“ dlouhodobě na prvních pozicích na seznamu i googlu. Prohlédnout si můžete naše další SEO reference.

Ke službám copywriting a mikrostránky je SEO optimalizace ZDARMA.

Objednávku, nebo nezávaznou poptávku nám můžete poslat zde.