● O nás

Jsme tým nezávislých, profesionálních copywriterů, pro které je tato práce především koníčkem. Copywritingu se věnujeme již řadu let a máme za sebou stovky zakázek ke spokojenosti našich klientů. Prohlédnout si můžete výběr z některých našich referenčních zakázek. V čem se lišíme od konkurence a co od nás můžete očekávat se dozvíte zde. Jak zakázka probíhá si prohlédněte v případové studii.

Kromě copywritingu studujeme i další disciplíny e-commerce. Díky tomu jsou naše služby komplexní a výsledky kvalitnější. Ideální webový obsah tvoří dostatek kvalitního a originálního textu se zaměřením na SEO optimalizaci. Nejsme firma co dělá naprosto všechno z e-commerce za každou cenu. Naše aktivity se zaměřily na dva nejdůležitější obory webového obsahu: copywriting a SEO. To nám pomáhá se neustále zdokonalovat a přitom vytvářet texty i s aplikovanými vědomostmi z dalších oborů.

Jsme mladá firma se zkušenostmi v oboru pracující pod značkou e-Copywriter.cz. Díky tomuto uspořádání můžeme mít ceny našich služeb na nejnižší možné úrovni při zachování vysoké kvality a efektivnosti práce. Vyzkoušejte naše služby také Vy. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat pro bližší informace.

 

Těšíme se na Vás.

 

HPT Online s.r.o.

Osadní 869/32, Holešovice, 170 00 Praha 7
WEB: www.e-Copywriter.cz
EMAIL: info@e-copywriter.cz
GSM: 603 243 853